ترفندی ساده برای مخفی کردن کانال ها و گروه ها در نسخه تلگرام دسکتاپ

ساخت وبلاگ

 

ترفندی ساده در تلگرام دسکتاپ وجود دارد که با فعال کردن آن کانال هایی که کمتر به آن نیاز دارید را مخفی کنید.

بسیاری از کانال ها و گروه های تلگرامی هستند که کمتر به آنها مراجعه می کنید اما به آنها نیاز دارید، این کانال ها و گروه ها به دلیل تعدد پیام ها موجب می شوند تا چت ها و گروه های مورد علاقه تان در انتهای لیست قرار گیرد، برای مخفی کردن این کانال ها در تلگرام دسکتاپ می توانید از قابلیت WorkMode استفاده کنید.
Mute کردن کانال ها و گروه ها می تواند موجب شود تا تنها پیام گروه ها و کانال هایی برای شما نمایش داده شود که مورد علاقه شما می باشند اما با این حال با وجود پیام های فراوان در این پیام رسان لیست شما همیشه به یک روند مشخص باقی نخواهد ماند، با بهره گیری از قابلیت یاد شده می توانید برخی گفتگوها و کانال ها را مخفی کنید تا لیست شما خلوت شود.

برای این کار ابتدا زبان تایپ خود را به انگلیسی برگردانید، سپس در تنظیمات بروید و بدون اینکه به دنبال محلی برای تایپ باشید تنها کلمهworkmode را تایپ کنید، بر طبق عکس برای فعال کردن مخفی کردن کانال ها و گروه ها در تلگرام ok را  انتخاب کنید.

تلگرام دسکتاپ

همانطور که می بینید در بالای لیست Hide Muted Chats افزوده شده است، بر روی گزینه ظاهر شده بزنید و هر آنچه می خواهید را در  لیست مخفی کنید.

تلگرام دسکتاپ

همچنین با کلیک بر روی Show All Chats می توانید گروه ها و کانال های مخفی شده را ببینید.

تلگرام دسکتاپ

اگر مایل بودید این حالت را در تلگرام غیر فعال کنید مجدد به قسمت تنظیمات بروید، workmode را تایپ کنید و ok کنید.

تلگرام دسکتاپ

 

لینک کانال 

 در این کانال میتوانید آموزش های مورد نظرتون رو درخواست بدین تا براتون آماده بشه 

 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 28 تاريخ : دوشنبه 14 فروردين 1396 ساعت: 20:46

close
تبلیغات در اینترنت